• 1403/03/06
  • - تعداد بازدید: 74
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
سالگرد حماسه عظیم آزادسازی خرمشهر

شبکه بهداشت و درمان پاسارگاد

سالگرد حماسه عظیم آزادسازی خرمشهر

به گزارش روابط‌عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان پاسارگاد در پیامی سالروز آزادسازی خرمشهر را تبریک گفت. در این پیام آمده است: ‌
بسم الله الرحمن الرحیم

تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب اسلامی ایران، مملو از رویدادهایی است که هریک به عنوان تابلوی افتخار ثبت شده است.
دراین میان، حماسه آزادسازی خرمشهر، به عنوان نقطه عطفی به شمار می آید که با مدد الهی و با صلابت و فداکاری فرزندان قهرمان این مرز و بوم، به انجام رسید .
سالگرد حماسه عظیم آزادسازی خرمشهر، روز ملی مقاومت و یادآور نقطه عطف سال های دفاع مقدس و روزهای غریب اتکای مظلومانه آسمانی ترین انسان هایی که گمنامی جهاد در راه خدا و فضیلت های معنوی دفاع از شرف و ارزش های مقدس این خاک پاک را بر مادیات و شهرت دنیوی ترجیح داده و به سرافرازی ماندگار، پیوند خوردند.


بی تردید سوم خرداد و سالروز حماسه فتح خرمشهر فرصت مغتنمی است برای بازبینی و بازشناسی تاریخ بلند مقاومت ملت ایران، ملتی که با انقلاب خونین خود راه جدیدی را فرا روی بشریت گشودند و امروز لازم است که ندای رهبر فرزانه انقلاب را دریابیم که فرمودند “خرمشهرها در پیش است”.
اینجانب سالروز این نصر عظیم الهی را به خانواده شهدا، جانبازان، آزادگان، رزمندگان، ایثارگران و به‌ویژه دلاورمردان هشت سال دفاع مقدس تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیقات روزافزون ملت ایران را در مسیر پاسداشت این نقطه عطف از تاریخ انقلاب اسلامی ایران در سایه رهبری هوشمندانه مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) از درگاه خداوند سبحان مسئلت دارم.
دکتر ابراهیم اطاعتی
رئیس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان پاسارگاد

  • گروه خبری : اخبار,اطلاعیه ها,اخبار واحدها
  • کد خبری : 102633
کلیدواژه